#1 2009-02-28 12:11:43

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 12
Punktów :   

14 Przykazań forum NetManiak

1. Zanim napiszesz post z problemem przeczytaj http://www.netmaniak.pun.pl/viewtopic.p … blemy.html i skorzystaj z szukaj (nie ma zlituj, ani "nie mogę znaleźć").
2. Temat postu musi być jak najbardziej opisowy. Tematy typu "mam problem", "pomocy" itp. lecą do kosza, autor dostaje warna. Drugi taki błąd i BAN.
3. Nie spamuj - pisz na temat - pisz kulturalnie - staraj się nie robić błędów ortograficznych (pisanie moderatorom bądź VIPom na PW z prośbą o pomoc jest również zaliczane do spamowania!).
4. Patrz gdzie piszesz, dobrze wybieraj dział gdzie piszesz swój post (dotyczy w szczególności reklam serwerów CS).
5. Obrażanie kogokolwiek nie jest tolerowane.
6. Forum Wiaderka to również nie jest miejsce na prośby o sponsoring.
7. Za rażące błędy ortograficzne bądź "pokemonowanie" post jest usuwany, dodatkowo można dostać warna.
8. Nie przesadzaj z ilością grafiki bądź kolorowych napisów w podpisie, również umieszczanie danych w profilu (np. pole Skąd) tak że przy widoku postu forum się "rozjeżdża" nie jest miłe widziane.
9. W ChatBoxie jest zakaz jakichkolwiek reklam bądź próśb o pomoc. Dostęp do CB mają użytkownicy mający > 15 postów i będący > 15 dni na forum (jeżeli pomimo 15 postów i 15 dni nie możesz pisać, znaczy że masz bana na CB)
10. Zapoznaj się z Listą zakazanych rzeczy na forum.
11. Jeżeli masz problem, nie znalazłeś odpowiedzi na internecie załóż nowy temat. Odświeżanie starych tematów lub pisanie swoich wyżaleń w czyiś tematach jest zabronione. (+ warn za to)
12. Podpis (sygnaturka), są dwa warianty:

Grafika nie większa niż 350x110 pixeli przy rozmiarze nie większym niż 80KB oraz jedna linijka tekstu
4 linijki tekstu
za złamanie tego punktu regulaminu podpis jest usuwany oraz użytkownik dostaje ostrzeżenie o wartości jednego punktu karnego, chociaż zazwyczaj moderator pierw zwróci uwagę.
13. Wszelkie oferty kupna / sprzedaży są dozwolone na naszym forum od dnia 04.02.2009, lecz tylko w przeznaczonych tego działach (dział Bazar, z wyszczególnieniem na Kupię/Sprzedam). Za niepoważne oferty oraz spam, user zostaje nagrodzony warnem.
14. Słowo "żal" i wszelkie tego pochodne są na forum zakazane. Jest to wyraz generalnie nie wyrażający niczego i dlatego userzy nadużywający go mogą zostać ukarani (aczkolwiek nie muszą, ze względu na plagę tego miernego słowa).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heineken.pun.pl Co myślicie o Gwen i Trencie jak byc wyzwaniem mrucznik komendy wentylacja cofanie powietrza